מידול בתלת מימד 3D modeling

מידול בתלת מימד (בניית קובץ בתלת מימד) הינו כלי רב ערך בתחומים שונים של הדגמה, שיווק, תערוכות ועוד שלל שימושים שונים

בניית מודלים בתלת מימד 

אם יש משהו שניתן לומר על הזמנים שבהם אנחנו חיים, זו העובדה שהטכנולוגיה נמצאת בשיאה וכדאי לעשות בה שימוש. לכן, אם גם אתם עוסקים בכל מה שקשור לתהליכים של ייצור מוצר כזה או אחר, מומלץ לבנות קובץ בתלת מימד – מדובר בכלי רב ערך המשמש לתחומים שונים של הדגמה כגון שיווק ותערוכות. 

כל אלה באים לידי ביטוי בצורה הרבה יותר טובה ונכונה ללקוח או למתעניין כאשר הם מוצגים על ידי מודל תלת מימדי ממוחשב, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חברת גלעד אר.אם זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות בכל פעם שאתם זקוקים לשירות בתחום של בניית מודלים בתלת מימד, כי זו המומחיות שלנו. מודלים כאלו יוכלו לקחת את המוצרים שלכם כמה צעדים קדימה.

טכנולוגיית הדפסה לצורך בניית מודלים תלת מימד נחשבת לפתרון האופטימלי והיעיל ביותר עבור מהנדסים, יזמים ומעצבים וכל מי שחשקה נפשו בפיתוח מוצר מיוחד משלו.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרים לייצור המוצרים ולהדפסת עבודות בתלת מימד כגון: פולימרים, ABS, גבס, ניילון, מתכת ועוד. לכל חומר התכונות שלו והוא עונה על הצרכים המשתנים של המוצר. 

מה זה מידול תלת מימד?

עיצוב מוצר חדש פרושו הקדשת זמן רב ומחשבה בעריכת מחקר ותכנון מקיפים ומדוייקים עוד בטרם יצאנו לדרך.

התכנון כולל את השלבים הבאים: בניית הקונספט, שרטוט הדגם, ייצור אב טיפוס, הרצת המוצר, אינטגרציה, הרכבות, הפקת לקחים ומקצה שיפורים ורק בתום תהליך זה ניתן יהיה לייצר אב טיפוס או לייצרו בסדרות קטנות או גדולות. תהליך הנדסת מוצר מהווה חלק בלתי נפרד בתרגום הרעיון למונחים טכניים, והוא זה המאפשר לנו להגיע לתוצאות אופטימליות.

בניית מודלים ודגמים בהדפסת תלת מימד 

בניית מודלים תלת מימד באמצעות הדפסה ממוחשבת מאפשרת לנו לייצר דגמים מורכבים, לבחון את יתרונות המוצר עוד בשלב מתקדם, לשפר אותו עד לקבלת מוצר סופי.

עיצוב מוצרים נותן כיום מענה לתעשיות רבות: הייטק, תקשורת, אלקטרוניקה, צבא, מכשור רפואי, מוצרי צריכה, משחקים, עיצוב חללים מסחריים, תערוכות, דוכנים ועוד. הכל בהתאם לפונקציה אותה המוצר אמור לשרת. סטודיו עיצוב מוצר חייב לשים דגש רב על חוויית המשתמש שכן המוצר אמור לשרת בסופו של דבר אנשים.

 

תכנון מוצרים חדשים מצריך התייחסות למספר נקודות מהותיות:

  • אפיון המוצר למי המוצר מיועד? לאיזו מטרה? מה הייחודיות שלו? באילו תקנים הוא צריך לעמוד? 
  • תוכנית עסקית סקירת השוק והמתחרים, בחינת כלל האפשרויות השיווקיות למוצר (הן ברמה הלוקאלית והן ברמה הבינלאומית) תוכנית עסקית שתחזיר את ההשקעה הכוללת במוצר.

  • מימון במקרים רבים עלות הפיתוח וייצור המוצר איננה זולה, ובמקרה כזה ניתן לפנות לחברים, קרובי משפחה, משקיעים פרטיים, קרנות הון סיכון, שותפים אסטרטגיים או למקורות מימון בנקאיים. 

  • בניית אב טיפוס שלב קריטי בתהליך על מנת לראות כיצד המוצר מתפקד, וגם כדי שנוכל להציגו בפני משקיעים פוטנציאליים.

    החסרון המשמעותי ביותר בתהליך נובע בעיקר מהפער שבין החזון לבין התוצאה בפועל. יחד עם זאת, לא ניתן לוותר על בניית אב טיפוס מאחר והוא עוזר לנו להסיק מסקנות ולשפר את המוצר.

 

תהליך פיתוח המוצר 

לא אחת בתהליך של פיתוח המוצר נדרש תכנון ונדרשת בנייה של קובץ מחשב, כאשר הכול צריך להיעשות במדויק על פי דרישות הלקוח, פעולה שנעשית על ידי מעצבים ומהנדסים מומחים. לאחר תהליך זה ניתן יהיה להתקדם לשלב הבא, כלומר: לשלב שבו שולחים את הקובץ ללקוח ואחר כך מקבלים ממנו אישור ליצור אותו בתלת מימד.
כדי שנוכל ליצור עבורכם, הלקוחות שלנו, קבוץ בדיוק על פי הדרישות שלכם ועל פי הנתונים שחשובים לכם, נבקש מכם לשים לב לכמה פרטים חשובים ביותר, והם:

אפיון המוצר
המידות שלו
הגדרת החומרים
צורת השימוש
מטרה ותנאי השימוש

כל הפרטים האלה חשובים וזה בדיוק מה שעושה את ההבדל בסופו של דבר בין בניית מודלים בתלת מימד שאכן ניתן יהיה לעשות בהם שימוש מדויק ובין עבודה חובבנית.
אנחנו זמינים עבורכם בכל רגע נתון ונשמח לענות על כל שאלה שלכם בכל שלבי הפיתוח. נוכל להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ונעים שכן המטרה שלנו היא להיות חלק מההצלה שלכם בפיתוח המוצר שעליו אתם חולמים ושאותו אתם מתכננים מזה שנים.

נשמח לענות על כל שאלה בכל שלבי הפיתוח ולהעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר להצלחת המוצר שלכם.

קבל הצעה
close slider

דברו איתנו...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם