שאלות ותשובות

כל פנייה אלינו מתומחרת לגופו של עניין: לפי כמות וסוג חומרי הגלם הנדרשים, זמן הדפסה, מורכבות החלק/המוצר אותו צריך לייצר, האם נדרש גימור או לא,
צביעה וכיוצ״ב.

מחיר מינימום להזמנה הוא 600 ₪. אין כמות מינימום.

אנו מספקים ללקוחותינו את המודלים בזמן המהיר ביותר ובאיכות בלתי-מתפשרת. זמני האספקה שלנו תמיד יהיו מצויינים על גבי הצעת המחיר. במידה ואנחנו נדרשים לדד-ליין מסויים – ניתן לפנות אלינו באופן אישי ואנחנו מבטיחים להתייחס לכל פניה בתשומת הלב המירבית.

אנו משתמשים בטכנולוגיות הדפסה SLA ו- FDM, עליהם ניתן לקרוא במפורט תחת קטגוריית המדפסות באתר.

כמו כן, אנו מבצעים שכפולים לסדרות קטנות בתבניות סיליקון בחומרים קשיחים וגמישים, בעלי תכונות מגוונות של עמידות לטמפרטורה, חוזק ועוד.
גימור לחלקים מתבצע באמצעות התזת חול או ליטוש ידני, החדרת אינסרטים בלחיצה חמה וצביעה בהתזה בצבעי רכב דו-קומפוננטיים. ניתן לבחור כל גוון ממניפת RAL או Panton.

SLA

Castable

Dental

Durable

Flexible

GreyPro

High Temp

Rigid

Standard

Tough

Verowhite

VeroClear

Vero black

Rubber like (Tango Black PLUS, Tangoblack, TangoGray)

 

FDM

ABS – M30i

ABS-M30

ULTEM9085

Nylon12

PC

PC ISO


ניתן לחתום מולנו על טופס סודיות עוד בטרם קיום הפגישה, או לשלוח למשרדנו את הטופס במייל. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעביר לכם את הטופס שלנו, או לחילופין תוכלו לשלוח לנו טופס מטעמכם.

אנו עוסקים בייצור מהיר החל משלב הרעיון ועד לייצור מוצר באיכות הגבוהה ביותר שקיימת – החל משלב הפיתוח ההנדסי, עיצוב תעשייתי, ייצור מהיר של אבי טיפוס ודגמי היתכנות במהלך הפיתוח, דגם ראשוני, ייצור סדרתי וייצור המוני בארץ ובסין. נשמח לעזור לכם וללוות אתכם יד ביד בכל שלבי תהליך הפיתוח והייצור בדרך למוצר משלכם.  

אנו מייצרים אבי טיפוס בודדים, סדרות קטנות וגם סדרות גדולות ומלווים את הלקוח משלב הפיתוח הראשוני ועד למוצר באיכות בלתי-מתפשרת, שעובד מצויין ונמכר. במידה ותזדקקו לייצור מוצר בייצור המוני – נוכל לייצר זאת עבורכם בסין.


מומלץ להגדיר עוביי דופן שאינם קטנים מ-1 מ"מ.

כמו כן, שקעים או תבליטים מומלץ שיהיו לפחות 1 מ"מ.

ניתן להתייעץ איתנו בכל שאלה תכנונית ונשמח לסייע.

אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד יחד עם חברה לרישום פטנטים, ונשמח לעזור לכם גם בשלב רישום הפטנט ולהפנותכם לגורם המתאים גם בתהליך זה.

נשמח לעזור ולייעץ לכם בשלבים המתקדמים בפרויקט, לקראת גיוס תקציבים לייצור המוצר.

קבל הצעה
close slider

דברו איתנו...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם