עיצוב, תכנון וייצור דגמים לתצוגות ותערוכות:

חברת GILAD -RM מספקת פתרונות מלאים בתחום תכנון וייצור דגמים, המאפשרים להציג את המוצר ברמה הכי מדוייקת ונכונה, וזאת בהתאם לצרכיו של הלקוח.

ברשות חברת GILAD RM מגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים, אשר יאפשרו לכם לבנות דגמים החל משלב התכנון, העיצוב, הייצור, גימור וצביעת המוצר.

כלקוחות החברה שלנו אתם תהנו מצוות מקצועי ומיומן, אשר יתמוך בכם בכל שלב בייצור המוצר.

אין ספק שאחד הדברים המרגשים בשנים האחרונות בעולם התעשייתי הוא יצירה ובנייה של דגמים: החל משלב החלום, דרך התכנון ההנדסי, העיצוב, המידול, הליטוש והצביעה וכמובן בדיקות איכות מדוקדקות וייצור המוני.

עיצוב מוצר

הוא תהליך של יצירה לכל דבר ועניין, ועל כן במהלכו יש לבחון את כל הפרמטרים הנוגעים לפונקציונאליות, סוג חומרי הגלם והנראות. חשוב להקפיד כי התהליך עצמו ילווה במקצועיות רבה, שכן מדובר במוצר שאמור לשמש ולשרת אנשים בצורה אופטימלית.

כיום, מקובל בתעשיות רבות להשתמש בטכנולוגיית הדפסה בתלת מימד על מנת לתכנן ולבנות מודלים לצורך שימושים שונים: תעשייה, צבא, רפואה, מחקר, חינוך, מרכזי מבקרים, בניית דגמים לתערוכות, פגישות מכירה מול משקיע פוטנציאלי, עיצוב תעשייתי, מכוני מחקר, סטודיו לעיצוב אופנה, סטודיו לעיצוב מוצר ועוד. מטרת בניית המודל היא להמחיש בצורה הטובה ביותר – והקרובה ביותר למציאות –  את המוצר עבור קהל הלקוחות אליו הוא מיועד ואותו הוא אמור לשרת.

בניית מודלים תלת מימדיים

טכנולוגיית הדפסה בתלת מימד הינה טכנולוגיית ייצור המאפשרת להדפיס אובייקטים תלת מימדיים מתוך הקובץ שהועלה למחשב. בדרך כלל השימוש ייעשה לטובת ייצור אב טיפוס.

מדפסת תלת המימד הראשונה נוצרה בתחילת שנות ה- 80׳ על ידי צ׳אק האל מחברת 3D SYSTEMS, חברה לייצור מדפסות תלת מימד. מאז ועד היום עבר תחום תכנון וייצור דגמים שינויים רבים, וכיום ניתן להשתמש בטכנולוגייה גם לשימושים ביתיים וגם עבור תעשיות שונות.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו לבניית מודלים הפכה כיום לנפוצה בעולם מאחר והיא מפשטת תהליכים, מצמצמת משמעותית את כח האדם הנחוץ, ובמקום לשרטט באופן ידני – ניתן להעזר בטכנולוגיה זו כדי לתכנן את המוצר הרצוי. בנוסף, הטכנולוגיה מסייעת בידינו לביצוע תיקונים, זיהוי פגמים ומניעת תקלות עתידיות במוצר תוך כדי תהליך ייצורו. חסכון משמעותי כבר אמרנו?

בניית מודל תלת מימד

בין אם מדובר בבניית מודלים לצרכים רפואיים, עיצוביים או לתעשייה אנחנו נשמח ללוות אתכם יד ביד כל הדרך עד למוצר משלכם – החל מבניית הקונספט, התכנון שלו ועד לייצור מוצר כדגם בודד או בסדרות קטנות עד גדולות.