הדפסת תלת מימד

שירותי הדפסה תלת מימדית 

הדפסת תלת מימד  

גלעד אר אם מספקת שירותי הדפסה תלת מימד מא' -ת' הכוללים ייעוץ, אפיון  פרויקטים תכנון והדפסה. כמו כן כל השירותים מתבצעים ע"י צוות מהנדסים ומפתחים בעלי ידע וניסיון נרחב. ציוד מיכון ההדפסה שלנו הינו ברמה המתקדמות והמהירה בתחום.

הדפסה תלת מימדית זה גלעד אר אם 

 • למדפסות שלנו כושר יצור גבוה בכל הקשור להדפסות תלת מימדיות מרובות ומורכבות, 
  מהירות אספקה ואיכות שלנו בחוד החנית של תעשיות הדפסות 3D.
 • מגוון רחב של טכנולוגיות הדפסה בתלת מימד המאפשרות לתת מענה מיטבי לכל צורך.
 • מגוון חומרים – PLA, ABS, פוליקרבונט, סיבי פחמן (קרבון), נילון ועוד..עבור לרשימה המלאה
 • הדפסה תלת מימדית במחיר תחרותי,  אנו מתחייבים לספק מחיר מנצח. 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדפסת תלת מימד מחיר תחרותי ומשתלם

מורכבות ייצור בעלות ייצור מינימלית, מגוון יצירתיות בכל פעם מחדש, אילו רק חלק מהיתרונות שאתם תכלו להנות בגלעד אר אם.

באמצעות הטכנולוגיה המתפתחת של הדפסה תלת-מימדית בשנים האחרונות, ניתן לקבל פיתוחים בתחומים שונים: 

 • הנדסה – הדפסת דגמים תלת מימד
 • רפואה -הדפסת איברים במדפסת תלת מימד (bio-printing)
 • עיצוב – הדפסת תכשיטים במדפסת תלת מימד
 • אדריכלות – הדפסת בניין תלת מימד
 • מזון – הדפסת אוכל במדפסת תלת מימד
 
 
 אוטוריתה סמכותית ומהימנה כל 25 שנים בתחום 3D-PRINTING
 

אנחנו בגלעד אר אם פועלים שנים רבות בתחום העיצוב, הדפסה בתלת מימד לייצור דגמים , פועלים תחת בקרת איכות מחמירה בתקן ISO 9001, המאפשרת לנו להבטיח ללקוח שכל מוצר עובר את השלבים הבאים:

 • בדיקת מידות
 • אנאליזות
 • צילומים
 • בדיקת התאמה
 • המשך פיתוח בזמנים קצרי טווח
 
 
 

טכנולוגית הדפסה תלת מימדית עכשיו בכף ידכם 

תארו לכם עולם שבו תוכלו לדמיין כל דבר ואחר כך תוכלו גם לייצר אותו בקלות יחסית כגון:  מכשיר שמיעה, כיסא מעוצב, מנוע למטוס סילון ועד לייצור בית משלכם. כן.. כן.. העתיד כבר לגמרי כאן ועכשיו והוא נראה טכנולוגי יותר מתמיד.
Play Video

ההסטוריה של טכנולוגית הדפסה בתלת מימד

ההתחלה נעוצה אי-שם במאה ה- 19 כאשר המהפכה התעשייתית הגיעה לשיאה – המכונות החליפו את הפועלים, ופסי הייצור את בעלי המקצוע. כיום, במאה ה- 21, אנחנו עומדים בפני עידן "המהפכה התעשייתית החדשה" – לא עוד ייצור אלא "ייצור על פי דרישה" וכולם יוכלו להשתמש בשירות זה: מהתעשיינים הגדולים, העסקים וכמובן גם האדם הפרטי.

ההתפתחות המשמעותית ביותר בתחום טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד החל לפני כעשור, כאשר התחילו לייצר אבי טיפוס (Prototype) של מוצרים. בתחילה בעיקר בשיטת כרסום, כאשר פועלים הפעילו את המכונות בצורה ידנית, ולאחר מכן בשלב התכנון ההנדסי החלו לשרטט באמצעות המחשב (CNC) מה שהפך את התהליך לפשוט יותר.

באמצעות הדפסת תלת-מימד נוכל לתכנן, לעצב את המוצר במחשב ולייצר אותו באמצעות המדפסת. המדפסת יכולה לפעול גם ללא השגחת עובדים, ולייצר מוצרים שפעם ייצרו במפעלים הגדולים.

גלעד אר אם מספקת פתרונות להדפסה בתלת מימד

פתרונות ההדפסה בתלת מימד הקיימים כיום בשוק נותנים מענה מיטבי לתחומים שונים באקדמיה, בתעשיה, במחקר ובחינוך.

בעידן שבו אנחנו חיים מספר רב של טכנולוגיות חדשות משתלבות זו בזו: תוכנות מתוחכמות, חומרים חדשניים, רובוטים משוכללים, תהליכי ייצור חדישים (ובדגש על שירותי הדפסת תלת מימד) ועוד קשת רחבה של שירותים מבוססי טכנולוגיה מתקדמת.  

כמו כן שיטת ייצור דגמים ואבי טיפוס באמצעות הדפסה בתלת-מימד זהו הפתרון היעיל ביותר לבניית מוצרים ולצורך ייצור בגדלים שונים. כאשר מדפיסים את המודלים ברמת דיוק גבוהה ביותר בשוק, אליה קשה מאוד להגיע בשימוש באמצעים ובשיטות ייצור אחרות.

בניית מודלים תלת מימדיים 

מידול תלת מימד הוא תהליך יצירת האובייקטים באמצעות תוכנת מחשב. המודלים הללו מהווים כלי עזר חשוב מעין כמוהו בתהליכי תכנון המוצר.

מודל תלת ממדי מאפשר לבחון את הדגמים של המוצרים החדשים (כגון: מבנים, אב טיפוס וכו׳) המסייע ליזמים להציג את המוצר שברצונם לפתח.

מדפסות התלת מימד המשוכללות ביותר בעולם

בעבר היה נהוג לייצר את מודל התלת מימד בעבודה ידנית ובאמצעות חומרים שונים (כמו: עץ, מתכת ופלסטיק) אבל עם השנים הטכנולוגיה התקדמה וניתן לייצר את המודלים באמצעות מכונות לעיבוד שבבי, חיתוך בלייזר, וואקום וכמובן באמצעות מדפסות תלת מימד.

הדפסה תלת מימדית:  אנו משתמשים בחומרים מגוונים בהתאם לצרכי הלקוח. מדפסת התלת מימד מסוגלת כיום להדפיס יותר ממאה הרכבים פולימריים שונים (פלסטיק) המתאפיינים בשקיפות, צבע וקשיחות שונה. המדפסות עצמן נעות מגודל המתאים לשולחן העבודה ועד למדפסות תעשייתיות.

אז מה אפשר לייצר במדפסת תלת מימדית?

תשובה: כמעט כל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו!  מגוון חופשי של אפשרויות אשר ניתן לפתח. לגלעד אר אם יכולת לייצר מוצרים באמצעות הזרקת פולימר נוזלי בטכנולוגיית הזרקת דיו, והקשחה שלו באמצעות אור UV באופן כזה בונים שכבה אחרי שכבה עד שנוצר בידינו מודל לתפארת. ניתן להדפיס יותר מחומר אחד בו-זמנית, כאשר ריבוי החומרים מאפשר גם הדפסה של חומרים מורכבים.
ניתן לייצר דגמים לכל תחום בתעשיה החל מתכשיטים ומוצרים למכירה באמזון ועד לפיתוחים טכנולוגים מתקדמים וחלקים למכונות ורובוטקיה. 

שיטות הדפסת תלת מימדת נפוצות 

כיום בעולם נהוגות שיטות הדפסה שונות:

 1. הדפסת תלת מימד בשיטת SLS – בשיטה זו קרן לייזר זזה בתוך תא עם אבקה. קרן הלייזר הופכת את האבקה לגוף מוצק. ניתן להשתמש בשיטה זו בתערובות שונות ולייצר סדרות שונות של מוצרים.
 2. הדפסת תלת מימד בשיטת FDM – בשיטה זו הייצור מתבצע בשכבות וברמת דיוק גבוהה מאוד.
 3. הדפסת תלת מימד בשיטת POLYJET – זוהי השיטה הנפוצה ביותר הנהוגה כיום לייצור מודלים. הפקת המודל מתבצעת תוך שימוש בחומרים פוטופולימרים המוזרקים בשכבות. נורות ה- uv מייבשות ומחזקות את החומר ומקנות לו עמידות. כיום, ויותר מתמיד, קל יותר להגשים חלומות – ואנחנו כאן בשבילכם!  
 

שאלות ותשובות

כל דבר שרק תירצו! מחייל שחמט או תכשיט ועד למכונות, רובוטים, איברים וכלי טייס

בחיפוש פשוט בגוגל תכלו למצאו אין סוף מודליים  חינמיים באינטרנט ממגוון אתרים כמו (33 אתרים למציאת מודלים תלת מימדיים) ועוד אתרים דומים. כמו כן ניתן לעצב מודלים DIY במגוון תוכנות חינמיות ואפליקציות ייעודיות.

ניתן להתשמש בעשרות חומרים שונים (והטכנולוגיה עם הזמן מאפשרת עוד ועוד) הנפוצים ביותר הם PLA, ABS, ניילון – Alloy 910 חלבי.

הזמן הממוצע להדפסה בתלת מימד תלוי, באיכות מכונת ההדפסה, גודל המודל המודפס, סוג החומר ורזולוציית ההדפסה. הזמן הסופי נע בין 10 דק' לעשרות שעות. 

שיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מידול בתלת מימד 3D modeling

מידול בתלת מימד (בניית קובץ בתלת מימד) הינו כלי רב ערך בתחומים שונים של הדגמה, שיווק, תערוכות ועוד שלל שימושים שונים בניית מודלים בתלת מימד  אם יש משהו שניתן לומר על הזמנים שבהם אנחנו חיים,

קרא עוד »

שאלות ותשובות

עמוד הבית 1. כמה עולה לייצר מוצר? כל פנייה אלינו מתומחרת לגופו של עניין: לפי כמות וסוג חומרי הגלם הנדרשים, זמן הדפסה, מורכבות החלק/המוצר אותו צריך לייצר, האם נדרש גימור או לא, צביעה וכיוצ״ב. מחיר

קרא עוד »

משיכות ואקום

עמוד הבית ייצור בעזרת טכנולוגית משיכות הוואקום הינה אחת השיטות הוותיקות לייצור דגמים. בטכנולוגית הייצור הנקראת משיכת וואקום, או בשמה הלועזי Vacum Forming, ניתן ליצור דגם על ידי תבנית שתוכננה מראש. את התבנית מייצרים מחומר קשה באמצעות

קרא עוד »

ציפויים כימיים

עמוד הבית בGILAD-RM נצפה עבורכם את הדגם על מנת להעניק לו מראה סופי ומושלם. ניתן לצפות את הדגמים בחומרים שונים כגון: מתכת, כסף וזהב ועוד. שירות זה, יחד עם שאר השירותים הניתנים כמכלול בחברת גלעד אר.אם,

קרא עוד »

עיבוד שבבי CNC

עמוד הבית עיבוד שבבי CNC מכונות CNC נשלטות ישירות מהמחשב בו מותקנת תוכנת תיב"מ, ומאפשרות מעבר מתכנון לייצור כמעט ללא שימוש בשרטוטי נייר. מכונת CNC היא סוג של רובוט הניתן לתכנות, ומאפשרת עבודה חוזרת ורציפה במשך מספר

קרא עוד »

מדפסות וחומרים

כחברה המתמחה בהדפסה תלת מימדית ועיצוב תעשייתי על כל סוגיו,GiladRM מתפעלת את אחד מחדרי ההדפסה הגדולים בארץ אשר מהווים קרקע יציבה ללקוחותינו.בחדר המדפסות שלנו תוכלו למצוא שש מדפסות תלת מימד הפועלות בטכנולוגיות ורזולוציות שונות,הכל בהתאם

קרא עוד »
קבל הצעה
close slider

דברו איתנו...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם