יצור ותכנון הנדסי

חברת Gilad RM היא המקום שאליו כדאי לכם לפנות בכל פעם שאתם זקוקים לשירות בתחום של עיצוב ותכנון הנדסי, בניית מודלים בתלת מימד וליווי פרויקטים עד לשלב היצור הספי.

בניית מודלים בתלת מימד

המעצבים והמהנדסים שלנו תמיד ישמחו לקחת את המוצרים שלכם כמה צעדים קדימה.

Industrial injection molding press the manufacture of plastic parts

טכנולוגיית התלת-מימד נמצאת כיום בקדמת הבמה בכל הנוגע לפיתוח ובניית מודלים ומוצרים. אם גם אתם עוסקים בכל הקשור לתהליכי ייצור מוצר כזה או אחר, בנייה באמצעות קובץ תלת מימד היא הפתרון עבורכם ויהווה קרקע יציבה ובטוחה לפני תהליך הייצור. בנייה של קובץ בתלת מימד שימושי למגוון רחב של מטרות כגון

למה עיצוב ותכנון הנדסי כך כך חשוב

כאשר מוצר מוצג לראווה באמצעות מודל תלת מימדי ממוחשב יהיה הרבה יותר נוח וקל לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי או את מי שמתעניין להשקיע בכם. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

יצור מוצרים ותכנון הנדסי

כל הפרטים הללו חשובים בטרם יוצאים לדרך, וזה בדיוק מה שעושה את ההבדל בסופו של דבר בין בניית מודלים בתלת מימד, שניתן יהיה לעשות בהם שימוש מדוייק, לבין תהליך עבודה שלא כולל בתוכו תכנון ובנייה של מודל ראשוני. אנחנו זמינים עבורכם בכל רגע נתון, ונשמח לענות על כל שאלה שלכם לאורך כל שלבי הפיתוח.

עיצוב תעשייתי Industrial Design

השלבים הראשונים של עיצוב מוצר חדש. ראשית כל הנדסה, לאחר שיחה רשונית המומחים שלנו יבצעו אפיון צרכי לקוח ויגדירו עבורכם אבני דרך בפרויקט המוצר החדש שלכם.

מהנדסים ומעצבי מוצר יבצעו מיטוב טכני אשר תואם את דרישות הפרויקט באופן הטוב ביותר.

לרוב נתחיל זאת שיכלול נקודות ודרישות לקוח, היכרות עם השוק, מחקר צרכנים/משתמש , בדיקות הנדסה וארגונומיה, בניית מודלים ראשוניים (אב-טיפוס) והגדרת תצורה בסיסית למוצר שלכם.

Industrial injection molding press the manufacture of plastic parts

בהתבסס על כל הנתונים והתובנות צוות יגבש את הקונספט (רעיון) עיצובי הנכון ביותר עבור מוצר.

אשר עונה על דרישות תפקודיות והשיווקיות השונות, יתבלט למול המתחרים, ולא פחות חשוב – ייראה מעולה. בהמשך, ובהתאם למשוב מהמשתמשים ומכם, נדייק את העיצוב ונתחיל לחשוב איך כדאי לייצר את המוצר ומאילו חומרים.

נוכל להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ונעים שכן אנחנו מאמינים שההצלחה של הלקוחות שלנו היא גם ההצלחה שלנו. נשמח לעמוד לשירותכם ולהגשים לכם חלום!

הנדסת מוצר פיתוח וייצור בסדנא מקצועית

כל פרט ופרט ורעיון עיצובי מרהיב ככל שיהיה ישאר בגדר תיאוריה.

מבחינה ריאלית ברגע שלא ניתן לייצרו בכמויות מסחריות ובמחירים סבירים.

גלעד אר-אם הופכים את הרעיונות שלכם למוצרים


במשך למעלה מ 3 עשורים התנסנו, העמקנו ולקחנו חלק בתהליכי ייצור והרכבה רבים (חלקם ניתן לראות בכל מקום וחלקם לא ניתן להציג).

המומחיות שלנו בפיתוח מוצרים,חלקי טיטניום, פיתוח מנגנונים, ייצור מוצרים מפלסטיק, עיצוב בהתאמה אישית יבטיחו לכם מענה יצירתי לכל מכשול שיצוץ בדרך וחוויה מדהימה ומקצועית בכל שלב של תהליך הפיתוח.