הדפסת תלת מימד היא טכנולוגיה מתפתחת מאוד בשנים האחרונות. בטכנולוגיה זו ניתן לייצר דגמים ואבי טיפוס במגוון חומרים ורזולוציות.

פיתוח מוצר וייצור בסין באיכות גבוהה 

אז מה כולל בעצם התהליך של ייצור מוצרים במזרח, ייצור מוצר בסין באיכות גבוהה ותכנון מוצר? אם עדיין לא ביקרתם אצל חברת הנדסת מוצר מובילה, כדאי לבדוק עוד היום כיצד אתם מוציאים לפועל את הרעיון שלכם. לאחר מכן, תוכלו להיות במרחק פסיעה מלייצר בסין!

יש סיבה לכך שבשני העשורים האחרונים סין הפכה להיות מעצמת ייצור. אם APPLE וגם LENOVO החליטו שסין מספקת מענה אידיאלי עבור ייצור מוצרים באיכות גבוהה, גם לנו זה מספיק. מעבר לעלויות ייצור נמוכות, כוח האדם המייצר כיום בסין מספק תוצאות מוגמרות מדויקות. יחד עם זאת, חשוב לזכור שבחיים כמו בחיים, אפשר למצוא נותני שירותים איכותיים יותר ואיכותיים פחות. מה זה אומר? זה אומר שמומלץ להסתייע בליווי הנכון ובייעוץ המקצועי ביותר שניתן לאתר. 

חברת הנדסת מוצר, פיתוח מוצר ותהליכים שונים

ברוב המקרים, תוכלו לחסוך כסף רב וזמן יקר אם תסתייעו בחברות המספקות ליווי עבור ייצור מוצרים במזרח. חברות המספקות ליווי וייעוץ בתהליכי ייצור מוצרים בסין, יאפשרו לכם גם להתרשם פיזית מהמפעלים השונים והיצרנים בסין. 

היות ומדובר בצעדים כלכליים ועסקיים לא מבוטלים כלל, ההמלצה היא לא לוותר על נסיעה לסין והתרשמות של המקומות השונים. בנושא של מחסום השפה, חברות המספקות ליווי יסייעו לכם להתגבר גם על מכשול זה. בשורה התחתונה, בין אם בוחרים לייבא מסין מוצרים או לייצר מוצרים בסין, יהיה מורכב מאוד לעשות זאת לבד. 

פיתוח מוצר וייצור בסין באיכויות גבוהות 

ברוב המוחלט של המקרים בהם נדרש ייצור מוצר בסין, יש לעבור תהליך משמעותי עם חברות הנדסת מוצר. חברה להנדסת מוצר ופיתוח מוצרים בסופו של דבר תייצר עבורכם אבטיפוס, שרטוטים, רשמים ותוכניות שונות. לאחר שיהיה בידיכם את כל מה שייצור בסין מצריך, תוכלו כמובן לגשת אל המפעל או אל היצרן. 

אגב, כיום כבר ניתן לייצר אבטיפוס באמצעות מדפסות תלת מימד שונות. מדפסת תלת ממד D3 עשויה להוות מענה מדויק ביותר עבור ייצור מוצרים שונים. כיום, ניתן לייצר מוצרים באיכויות גבוהות למדיי באמצעות מדפסות תלת ממד אלו. 

בחירת מפעלים במזרח וליווי אישי בסין 

אילו שלבים יש לעבור אם מתכננים ייצור בסין באיכות גבוהה ובמזרח? לרוב, אנשים מסתייעים בשירותיהן של חברות הנדסת מוצר. פיצוח מוצר ותכנונו מצריכים תהליכים של ניסויים, בקרת איכות, העמדת אבטיפוס על הרגליים ועוד. כל זאת, לפני תהליך של ייצור בסין. 

יחד עם כך שתהליך ייצור בסין הוא מורכב, יש לקחת בחשבון שלפעמים מומלץ דווקא לבצע ייבוא מסין ולא ייצור מוצר. כדאי לזכור שבחלק ניכר מהפעמים, לדאבונכם, אתם לא תהיו אלו שימציאו את הגלגל. מה זה אומר? ובכן, במילים אחרות, גם אם אתם בטוחים שיש לכם בראש רעיון אדיר שאף אחד עדיין לא חשב עליו, כדאי לבצע בדיקה אצל עורך דין פטנטים. ברוב הפעמים? כנראה תגלו שמישהו כבר רשם פטנט על הרעיון שלכם או שיווק מוצר כלשהוא שמתבסס על הרעיון שהגיתם. אנחנו לא מתכוונים חלילה להקטין מהיצירתיות שלכם, אך תמיד כדאי לקחת בחשבון שמישהו כבר שיווק רעיון שחשבנו עליו. במקרה בו גיליתם שרעיונכם כבר שווק ויוצר, תוכלו לבדוק אופציה של ייבוא מהמזרח. 

ייבוא מסין או ייצור מסין? מה התהליכים מצריכים?

ייבוא מסין או מהמזרח עשוי להיות לפעמים משתלם יותר מאשר ייצור מוצרים בסין באיכות גבוהה. יחד עם זאת שלפעמים ייבוא מסין יותר זול מייצור בסין, גם התהליך הזה בדרך כלל יצריך ליווי. אולי בחלק מהפעמים תהליך ייבוא מהמזרח יהיה פחות מורכב מתהליך של ייצור במזרח ובסין, אך אין ספק שהליווי בנושאים אלו הוא אלמנטרי והכרחי. 

חברת הנדסת מוצר משתמשת בשיטות מגוונות למדיי ובטכניקות שונות, בכדי לייצר את האבטיפוס הנכון. בין אם משתמשים בסוגים שונים של הדפסת תלת ממד D3 או לא, ייצור האבטיפוס הסופי יתבצע בדרך כלל בארץ. 

בקרת איכות על ייצור בסין 

לאחר שבידיכם יהיה כל מה שייצור בסין מצריך, תוכלו כמובן להתקדם עוד צעד קדימה לקראת ייצור במזרח באיכות גבוהה. אין ספק, כיום ניתן לאתר מפעלים המייצרים מוצרים במחירים אטרקטיביים למדיי, אך חשוב לבדוק שהמפעלים הללו והיצרנים אכן עובדים תחת תווי התקן השונים. 

לא פעם, מפעלים בסין וגם יצרנים בסין עשויים לספק לכם מוצרים מוגמרים שפשוט לא עומדים בקנה אחד עם התוכניות, השרטוטים והאבטיפוס שהגשתם מבעוד מועד. מתי זה קורה ומדוע? ישנן סיבות רבות, לפעמים כשל בהעברת המסר בעקבות מחסום שפה, לפעמים בעקבות כוח אדם לא מקצועי, טעויות אנוש, טעויות מחשוב ועוד. כל אלו, הן סיבות לכך שיש להסתייע בחברות המספקות שירותי ליווי עבור ייצור מוצרים, ייבוא מהמזרח ועוד. זכרו, מומלץ מאוד לטוס לסין ולהתרשם מהמפעלים השונים עוד לפני שאתם מקבלים החלטה כזאת או אחרת. 

שלבי ייצור מוצרים בסין

יש תמיד להגדיר למפעל או ליצרן מה אתם מבקשים לייצר. כיצד עושים זאת בצורה הטובה ביותר? התשובה לכך מאוד ברורה, חברת הנדסת מוצר. חברות להנדסת מוצר ולפיתוח מוצרים יגישו לכם תוכניות עבודה מדויקות ומוגדרות, כולל אבטיפוס מתוכנן היטב. 

נוסף על תוכניות עובדה מוגדרות ושרטוטים שונים שיש להגיש ליצרן בסין, כמובן שיש גם לקבל הצעת מחיר ממפעלים שונים, לבחור יצרן איכותי בסין, לנהל מו"מ עם היצרנים שבחרתם, לייצר דוגמאות של המוצר, לטפל בתווי התקן ועוד. מתכננים לייצר בסין באיכות גבוהה? אל תתפשרו על טיב ואיכות הליווי שתקבלו.