12 סוגי אבות-טיפוס (דגמים תלת מימדיים) לבחירת הרעיון שלך

תוכן עניינים

טכנולוגיית הדפסת תלת-מימד צומחת מיום ליום וצברה כל כך הרבה פופולריות בכל-כך מעט זמן. תעשיות רבות של ייצור מוצרים מסתמכים כעת על טכנולוגיה זו.
הדפסת תלת מימד הביאה חדשנות באיכות המוצר, בפריון ובעלויות שלנו. כן, זו גם דרך חסכונית מאוד ליצור מוצרים באיכות גבוהה ומורכבת. טכנולוגיית הדפסת תלת מימד היא פשוטה לשימוש.

מדפסות תלת מימד משמשות לעבודה על אב-טיפוס. אב הטיפוס יכול להיות מודל תלת מימדי או מודל עובד של המוצר הפיזי בשלביו המוקדמים.
אתם יכולים לפתח סוגים שונים של אבות טיפוס על ידי שימוש בטכנולוגיית ה- 3s היעילה. ראשית כל תדרשו ליצור אב טיפוס של דגם תלת-ממדי כדי ליצור את העיצוב הסופי שלו.
הדפסת תלת מימד חוסכת זמן ועוזרת רבות בפיתוח המוצר הסופי. גלעד אר-אם נחשבת לפורצת דרך בתחום הנדסת מוצרים והדפסה של מודלים תלת מימדיים.
טכנולוגיית תלת מימד יכולה לעזור ביצירת אבות-טיפוס מהירים. ניתן לשפר את אבות-הטיפוס הללו לבניית אב-טיפוס משופר בהמשך.

12 סוגים של אבות טיפוס מגניבים להדפסת תלת מימד מבחן

ארנק כרטיסי אשראי דק
הדבר הקטן והחמוד הזה יכול להועיל בהרבה מקומות. פשוט לחץ על הכפתור שבגב הארנק הזה והוא יגרום לחמישה קלפים להחליק בצורת מדרגות.

(מקור: Thingiverse)

אחסון Dremel Bit
אין צורך באותן מגירות כלים מבולגנות הנראות בדרך כלל בסדנאות. זוהי תחנת אחסון של דרמל.
|קל לבנות פריט זה לתהליך אב-טיפוס. עיצוב המוצר מוגדר באופן בו הכלים נראים מסודרים וקלים למיון. אם אתה צריך לבנות מוצר יצירתי שימושי בעולם האמיתי, עליך להשתמש באחוז מילוי גבוה להדפסה.

(מקור: Thingiverse)

Rachets
חבורה של כבלים תלויים בתקרות או מוטות חשמל ישנים הם תמיד מסוכנים. אינך יכול להרשות לעצמך להזניח אותם מכיוון שההזנחות הללו אפילו עלולות לעלות לך לאבד חיים יקרי ערך אחר כך. מחבטים קטנים אלה ידאגו לכבלים התלויים הללו. הם פשוטים להדפסה וניתנים לביצוע בפעם אחת. יש להם שני גדלים אחד הוא 25 מ"מ והשני הוא 44 מ"מ.

(מקור: מדפסות Sridev / Prusa)

מכשיר למדידת בורג מטרי
זהו כלי שימושי למהנדסים לשמור עליהם. כלי זה יכול למדוד ברגים וברגים מטריים בגדלים שונים. הגדלים עשויים לנוע בין M2, M2,5, M4 או M5.
מדובר בגדלים סטנדרטיים והם נעים בין 4 מ"מ ל- 50 מ"מ. במקום להקדיש זמן לספירה בעצמך השתמש בכלי שימושי זה כדי לפשט את הדברים עבורך.

(מקור: Thingiverse)

קיר הרקורד ויניל
זוהי יצירת אמנות נפלאה. קל ליצור והיא מהדורת אספנים נדירה. אתה יכול לעלות על הקיר שלך. תיהנו מהתצוגה הצבעונית של יצירות אמנות מדהימות.

(מקור: כתות)

נגד כובד
שתיל עיצוב בעל צמח פשוט שהוא ייחודי ונראה מהמם. נראה שהוא מרחף באוויר. טיפ: לעציץ זה אין חור ניקוז. עליכם להוסיף שכבת חצץ בכדי להבטיח את בטיחות הצמחים.

(מקור: כתות)

מחזיק אופני קפה
זהו אב טיפוס נחמד מאוד להחזקת כוס. זה גם קל להדפיס ואתה יכול לשנות את עיצוב האבטיפוס לפי הצורך.

אתה צריך כמה ברגים כדי לחבר את מחזיק אופני הקפה הזה עם האופניים שלך. להלן טיפ מהיר. כדי להבטיח יציבות של המוצר עליכם להגדיר את מילוי המסגרת עם 30 – 50% וחלקים אחרים זקוקים למילוי 100%.

(מקור: MyMiniFactory)

מתקן מסקינטייפ
אב-טיפוס נוסף מהיר וקל להדפסה הוא מתקן הקלטות. זה מגיע בארבע חלקים:

  1. הציר
  2. הגוף
  3. הבסיס
  4. להב השיניים לחתוך סרט
(מקור: culs)

קופסת אחסון

יש בתוך הקופסה מנגנון קפיצי מודפס תלת מימדי המודפס. אם תלחץ על הכפתור התיבה תיפתח. אתה לא צריך להרכיב שום דבר לבד.

(מקור: Sunshine, YouTube)

רולר טפטים בצורת פרחים
זהו כלי יפה לציור קירות. זה מורכב מגלגל וסטנסיל אותם ניתן לשנות.
עליכם להדפיס את חלקיו ולהרכיבם. אל תדאגו שקל להרכיב. תוכלו לצייר דפוסים פרחוניים החוזרים על עצמם. ניתן לשנות בקלות את האב-טיפוס הזה כדי ליצור עיצובים נוספים

(מקור: culs.com)

מעמד טלפון עם תופסן שחרור מהיר
זה עוד אחד קל ליצור אב טיפוס תלת מימדי מאוד שימושי. זה מאפשר למשתמש לראות את מסך הטלפון מזוויות שונות. הוא מציע גם מנגנון אחיזה ושחרור מהיר בתוכו. העיצוב עובד טוב מאוד עם טלפונים גדולים יותר.
הכל יודפס בצורה מושלמת אך תידרש קפיץ הארכה קטן שתצטרך להוסיף ידנית בעת הגדרת המעמד.


(מקור: Thingiverse)

מעמד עבור מקלות של כותנה
טכנולוגיית הדפסת תלת מימד יכולה לעזור לך ליצור דברים שיכולים לעזור לך לשמור על סדר בדברים שלך. ניתן להשתמש במעמד קטן זה כדי להחזיק אספקה ​​של מקלות צמר גפן כותנה בצורה מסודרת.

(מקור: Thingiverse)

מסקנות

זכרו איכות החומרים להדפסת מוצר תלת ממדי היא המרכיב העיקרי שקובע את איכות המוצר הסופי. 

עם החידוש הזה בטכנולוגיית ייצור מוצרים כעת אנו יכולים לעצב כל מה שנמצא בראשנו. כעת יש לנו את הביטחון שכל מה שנחשוב עליו יתגשם אם נדע את היסודות של הדפסת תלת מימד. איכות המוצר הסופית והפיזית תהיה זהה לעיצוב באמצעות התוכנה.

סוגים שונים של עיצובים אב-טיפוס תלת-ממדיים כבר זמינים באינטרנט. אתם יכולים להשתמש בהם או ליצור משלך באמצעות תוכנות קוד פתוח כגון MAYA או AutoCad וכו '

Picture of גלעד וייס
גלעד וייס

מנכ''ל חברת GILAD RM
כבר מעל 30 שנים בתחום עולם ההדפסות תלת מימד

פנו אלינו עוד היום

לוגו גלעד אר אמ

חברת GILAD RM תספק עבורך את השירות הטוב יותר – החלום שלך נמצא במרחק לחיצה אחת

פוסטים אחרונים